Operasyonel çözümler, dilediğiniz Peugeot, Citroën ya da DS marka araç sizde!


PSA Araç Kiralama çözümlerimiz ile siz aracınızı seçersiniz, lastik değişimlerinizden, araç sigortasına; hasar yönetiminden araç bakımına kadar tüm işlemlerinizi çözüm ortaklarımız ile biz tamamlarız.

Finansal riskleriniz azalsın, şirketiniz kazansın!


PSA Araç Kiralama çözümlerimiz ile şirketiniz aylık kira bedellerini masraf olarak kaydeder, vergi avantajı sağlar. Araç satın alırken kullanacağınız sermayeyi işinize yöneltir, araç değer kaybı risklerini almazsınz. PSA Araç Kiralama kapsamında siz sadece aylık kiraları ve yakıt masraflarını karşılarsınız, gerisini çözüm ortaklarımız ile biz yönetiriz. Böylece aracınızla ilgili bakım, sigorta, hasar vb. konularla bütçe ve zaman kaybı yaşamazsınız.

" Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda gerçek kişiler için teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan T. Garanti Bankası A.Ş. , Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tarafından; tüzel kişiler için TEB Finansman A.Ş., T. Garanti Bankası A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Yapı Kredi Finansal Kiralama A.O. tarafından, PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş, Axa Sigorta A.Ş, Allianz Sigorta A.Ş ve HDI Sigorta A.Ş tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Kredi Ödeme Güvencesi ve Kredi Hayat Sigortası ürünleri anlaşmalı kuruluş olan Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş tarafından, Kredi Ödeme Güvencesi Sigortası ve Kapsamlı Kredili Hayat Grup Hayat Sigortası ürünleri anlaşmalı kuruluş olan Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. ve Eureko Sigorta A.Ş tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır."