PSA KASKO :


Türkiye’nin neresinde olursanız olun, PSA Finans’ın sağladığı çözümler arasında yer alan PSA Kasko ile yola güvenle çıkarsınız !

PSA Kasko ürünü, Peugeot, Citroën, DS ve Opel markalarımız için özel olarak tasarlanmış olup; her türlü hasarda, aracınızı ilgili markanın yetkili servisine yönlendirerek uzman kadrosuyla hızlı bir onarım sunmaktadır.

Hasar ödemelerinde PSA Kasko güvencesi ve taksitli ödeme seçenekleriyle avantajlı bir hizmet sunulur. Yetkili servis ve orijinal yedek parça garantisi ile aracınızın ikinci el değeri de korunur.

Üstelik PSA Finans çözümlerinden hem Kredi ürünü hem de PSA Kasko tercih ederek, kasko tutarınızı kredi vadeniz kadar taksitlendirebilirsiniz.

PSA Finans’ın PSA Kasko ürünü Aksigorta A.Ş., Groupama Sigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş. ve Axa Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

KREDİ KORUMA HAYAT SİGORTASI :


Kredi Koruma Hayat Sigortası, hayattaki beklenmedik durumlara karşı sizi güvence altına almayı ve araç satın alırken gönül rahatlığı ile kredi kullanma kolaylığını sunarak; sizi istem dışı işsizlik, vefat, geçici iş göremezlik, tam ve daimi maluliyet ve tehlikeli hastalık gibi başınıza gelebilecek beklenmedik durumlarda oluşabilecek maddi sıkıntılara karşı korur.

Kredi Koruma Hayat Sigortası ile geri ödemelerinizi kredi vadeniz boyunca garanti altına alabilirsiniz. Üstelik kredi ve sigorta ürününüzü tek bir ödeme planı altında birleştirerek bütçe yönetiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Vefat, istem dışı işsizlik veya geçici iş göremezlik gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ortaya çıkabilecek finansal güçlüklere karşı güvence sağlayan Kredi Koruma Hayat Sigortası, bu durumlar karşısında kredi bakiyenizi, önceden belirlenmiş aylık kredi taksit süresi boyunca ve limitler dahilinde ödemenize olanak sağlar.

ARAÇ DEĞER KORUMA SİGORTASI :


Araç Değer Koruma Sigortası, aracınızın çalınması ya da pert olması durumunda (ürününüzün özelliğine göre), sigorta bedeli olarak belirtilen tutarı size geri ödeyen, böylelikle aracınızın fatura bedeli üzerinden sigorta poliçenizin teminatlarına göre finansal kaybınızı karşılayan sigorta ürünüdür.

Araç Değer Koruma Sigortası aracın çalınma ya da pert olma risklerine karşı koruyacak, kötü bir sürpriz ile karşılaştığınızda dilerseniz yeni bir araç satın almanız için destek olacaktır. (Tamir masrafı, araç rayiç bedelinin belli bir oran üzerinde olduğu hallerde sabit ya da teminatınıza göre size ödeme yapar).

Mevcut kasko poliçesi ilk yıl aracın fatura bedelini öder, Araç Değer Koruma Sigortası ise aracın ilk yılını doldurmasından itibaren geçerli olmaya başlar. (Sıfır kilometre araçlar için)

" Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. tarafından; PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş. , Groupama Sigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş ve Axa Sigorta A.Ş tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. "