Hakkımızda


2006 yılında kurulan PSA Finans, Groupe PSA bünyesinde yer alan Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel marka araçlara çözüm ortakları aracılığıyla finansman çözümleri sunan hizmet kuruluşudur. PSA Finans, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. PSA Finans hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel yetkili satıcılarında verilmektedir.

Groupe PSA’nın değerleri ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren PSA Finans'ta, bütçenize ve araç kullanımınıza göre kişiye özel sunulan finansman çözümleri ile yeni ya da ikinci el bir araç sahibi olabilirsiniz.

Kolay ve hızlı süreci ile uçtan uca bayide kredi başvurusu ve kredi kullandırımı deneyimi sunan PSA Finans sayesinde, siz sadece hangi Peugeot, Citroën, DS Automobiles ya da Opel marka araca sahip olmak istediğinize karar verin, biz portföyümüzde bulunan kredi, sigorta, operasyonel kiralama ve finansal kiralama çözümleri ile size destek olalım.

" Kredi hizmeti tüm Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel Yetkili Satıcılarında verilmektedir. PSA FİNANS platformu ve/veya BPF Pazarlama ve Acentelik Hizmetleri A.Ş. kredi sağlayıcı bir kuruluş veya bir sigorta şirketi, bir sigorta aracısı (sigorta acentesi veya brokeri) ya da bir sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı değildir. PSA FİNANS platformunda teklif ve seçeneklerine erişim sağlanan finansal çözümler anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. tarafından; PSA Kasko ürünü anlaşmalı kuruluşlar olan Aksigorta A.Ş. , Groupama Sigorta A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş ve Axa Sigorta A.Ş tarafından; Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş. tarafından, Araç Değer Koruma Sigortası ürünü anlaşmalı kuruluş olan BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından; PSA Araç Kiralama ürünü ise anlaşmalı kuruluşlar olan LeasePlan Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.ve ALD Automotive Turizm Ticaret A.Ş. tarafından sağlanmaktadır."